שלום שמי תמרה,

עבודת הרוקחות היא התשוקה, האהבה והמהות המקצועית שלי. הרוקחות מהווה חיבור של כל תחומי הידע והניסיון שצברתי לאורך השנים. עבודת הרוקחות שולחת אותי להכיר ולחקור צמחים חדשים ולללמוד תורות עתיקות, כתוצאה מכך מתפתחות להן פורמולות ייחודיות וחשוב אף יותר סופר יעילות.

אני לא יודעת אם זה הצמחים שמדברים אלי, אבל תמיד תוך כדי הכנה של משחה או הרכבת פורמולה, אני כמעט שומעת מה וכמה צריך להיות בפורמולה.

100% טבעי, המהפכה כבר כאן!

לפני שלוש שנים כתבתי שרובינו לא מודעים לכך אבל היום אני יכולה לומר בגאווה שרובינו כבר מבינים ויודעים שכל חומר שאנו מורחים על גופינו מתעכל ונספג במערכת הדם ובמערכות הגוף כולו. אנחנו בתמרהינדי נותנים חשיבות עליונה לנושא זה ומקפידים ביתר שאת על שימוש בחומרי גלם טבעיים בלבד ומשתדלים עד כמה שניתן להשתמש בחומרים אורגניים. את רוב הצמחים אני מלקטת בסביבה הטבעית שלי שהיא ללא ריסוס בכלל. זו הסיבה שאני טוענת שמעבר לשמירה על מראה עור צעיר המוצרים שלנו לא רק שלא מזיקים בטווח הארוך אלא הם מקדמים בריאות ומשפרים את איכות החיים.

100% יעיליות

כדי להפיק את המירב מהצמח פיתחתי שיטת רקיחה יחודית.
למעשה כל מוצר מורכב ממספר פורמולות קטנות הממוצות בפאזות שונות.
השילוב בין הפורמולות השונות יוצר סינרגיה מופלאה, אינטנסיבית וסופר אפקטיבית.
במוצרים שלי לא תמצאו חומרי נפח, ריח וטעם. לכל שחקן יש תפקיד, קטן כגדול -כולם חשובים.

שילוב מזרח ומערב

מאחר ולמדתי מקשת רחבה של תרבויות ושיטות ריפוי, במוצרים שלי תמצאו שימוש נרחב בשרפים מדרום אמריקה לצד צמחים מהמערב לצד צמחים מהודו, צמחים מקומיים, מינרלים וחומרים אורגניים נוספים.
מאוד טבעי לי לשלב ידע עתיק עם ידע עכשווי. בדרך זו אני משמרת ידע עתיק כמו תורת האיורוודה (מעל 5000 שנה) או פורמולת סווידיש ביטר (מעל 500 שנה) וכד’.
עיסוק ברוקחות טבעית אינה משעממת אף פעם, תמיד יש מחקרים חדשים וחומרים חדשים שמגלים ואני דואגת להתעדכן בדרכי הריפוי החדשות ולשפר את המוצרים כל הזמן.
מי שמשתמש במוצרי המרפא הטבעיים שלי יודע, שיעילותם מוכחת ופעילותם מהירה.

צמחים הם לב הפורמולה

כיוון שהפורמולות שלי מכילות אך ורק חומרי גלם פעילים ואפקטיביים, בחירת הצמחים היא משמעותית עוד יותר. אנחנו עושים מאמץ גדול בבחירת הצמחים ובאיתורם מאחר וצמחי מרפא הם לב ליבו של כל מוצר ומוצר. בין אם המוצר הוא פרא רפואי או קוסמטי, תמיד יהיו מעורבים צמחי מרפא בצורה כלשהי.
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה
0

הצטרפי לקהילה של תמרה

והתפנקי בקנייה הראשונה שלך עם 10% הנחה

*ללא כפל מבצעים

איזה כיף הנה הקוד קופון שלך!

למימוש יש להזין בעגלה

LOVE10

*ללא כפל מבצעים