ריפוי מהטבע

רוב האנשים לא מודעים לכך שכל חומר שאנו מורחים על גופינו מתעכל ונספג במערכת הדם ובמערכות הגוף כולו. לכן בבואי לפתח מוצר, אני נותנת חשיבות רבה לנושא זה ומקפידה ביתר שאת על שימוש בחומרי גלם טבעיים בלבד ולרוב גם אורגניים, התורמים לריפוי מערכת הגוף.

כתוצאה מכך מוצרי הרוקחות הצמחיים של תמרהינדי, הם 100% טבעיים וניתנים לעיכול – את המוצרים שלנו ניתן לאכול כביכול!

כדי להוציא את כל הטוב מהצמח לטובת המטופל, כדי להבטיח את יעילות הצמח והמוצר, פיתחתי את עקרון “הפמלייה” – שימוש בכל חלקי הצמח. לצורך העניין אני רוקחת את הצמח במספר מדיומים שונים על מנת שאוכל למצות את כל חלקי הצמח ולהפיק ממנו את מירב התועלות.

מדיומים שאני משתמשת למיצוי הצמח: מים, שמן, אלכוהול, גליצרין, אתרי, הידרוסול.

כל מדיום ממצא חלק אחר וגם מחזק מדיום אחר. יש סנכרון בין המרכיבים והעצמה הדדית של המרכיבים בפורמולה. אני מקפידה לא לעשות  שימוש בחומרים שמייצרים בסיס או נפח. כל חומר שנמצא בפורמולה יש לו מטרה טיפולית ברורה וחלק ביעילות המוצר.

אני מאמינה שזה מה שהופך את הפורמולות שלי ליעילות בצורה פנומנאלית. ואני יכולה לומר באופן שלם ומושלם שהמוצר שלי מכיל 98% חומר פעיל.

פורמולות מקוריות

עבודת הרוקחות היא התשוקה שלי, האהבה שלי ומהות המקצוענות שלי. הרוקחות מהווה חיבור של כל תחומי הידע והניסיון שלי. עבודת הרוקחות שולחת אותי ללמוד ולחקור, להכיר צמחים חדשים וללמוד תורות עתיקות, כשהתוצאה היא פורמולות ייחודיות והכי חשוב יעילות ומקלות על המטופל במהירות. 

מקוריות הפורמולות שלי נובעת ממספר גורמים אופייניים לאופן העבודה שלי:

ראשית, השילוב המנצח של צמחים וחומרים מקשת רחבה של תרבויות ושיטות ריפוי. מהודו, לדרום אמריקה לאירופה, רפואה ארץ ישראלית עם רפואה ערבית.

שנית, השימוש שלי בחומרים אורגניים נרחבים ולא רק בצמחים, לדוגמא: שרפים, מינרלים, שמנים ועוד.

אופן הרקיחה של הצמחים היא מיוחדת, ארוכה במיוחד, לעיתים בישול של ימים על אש נמוכה, שימוש בחומרי גלם ייחודיים שמקורם בהודו, צמחים עוצמתיים שבמערב פחות מוכרים. 

אני משלבת ידע עתיק מעולמות האיור וודה, ואירופה, יחד עם ידע חדש שחקרתי וגיליתי.

שימוש בחומרים קדמוניים ראשוניים כמו שהם מהטבע, מלאים במינרלים ואינזמים.

בנוסף לאלה אני עובדת בשילוב  של ידע עתיק עם חדש. שימור ידע עתיק כמו תורת האיורוודה (מעל 5000 שנה) או פורמולת סווידיש ביטר (מעל 500 שנה) אותה אני הבאתי לראשונה לארץ וממנה פיתחתי עוד מוצרים המבוססים על הפורמולה היחודית הזו.

לצד זה אני משלבת ידע עדכני, דואגת להתעדכן בדרכי הריפוי החדשות.

מי שמשתמש במוצרי המרפא הטבעיים  שלי יודע, שיעילותם מוכחת ופעילותם מהירה, הם עובדים ומקלים על המשתמש. 

תפריט

רוצה להתעדכן במבצעים והטבות?

הצטרפ/י עכשיו לניוזלטר כדי לקבל ממני תוכן מעשיר והנחות מפנקות :)