ניקוי רעלים

לפי האיורוודה עונות המעבר הן הזמן המועדף לעבור תהליך ניקוי. כשהאביב עדיף מבין השתיים. האביב מסמל זמן להתחדשות, להתעוררות וזוהי בדיוק התקופה המועדפת לניקוי הגוף מרעלים שאולי הצטברו בגוף במהלך החורף.

כמו כן האביב הוא זמן של הכבד, הכבד נחשב למסננת של הדם והניקוי בא לסייע לכבד להפטר מפסולת שהצטברה בו במשך החורף ובמשך השנים.

ניקוי אחת לשנה מבטיח תפקוד של כבד טוב וחזק.

רפואת האיורוודה מציעה ניקוי עמוק יותר הנקרא פנצ’קרמה.

בפנצ’קרמה (בתרגום חופשי-חמשת הפעולות) אנו משתמשים בדרכים הטבעיות של הגוף לנקות את עצמו. על ידי אמצעים שונים, אנו מעודדים את הרעלים לצאת מהרקמות השונות ולנוע לעבר מערכת העיכול. ניקוי מעין זה דורש גם תקופת התאוששות קצרה, שבה חוזר המטופל בהדרגה לאורח החיים והתזונה הרגילים.

למי מיועד הניקוי?

בית המרפא האיורוודי  “תמרהינדי”, מציע יעוץ אישי לגבי סוג הניקוי המומלץ לכל אדם. תחת הנחייה ופיקוח צמודים, ניתנת האפשרות לעבור תהליך של פנצ’ה קרמה. התהליך מיועד גם לגוף הבריא, כרפואה מונעת ותחזוקה שוטפת וגם לאלו הסובלים ממחלות שונות, ובעיקר פנצ’ה קארמה יעילה כטיפול במחלות כרוניות כגון: בעיות עור, בעיות מעיים, בעיות מפרקים, השמנת יתר, כולסטרול, אלרגיות, מחלות כרוניות ועוד.

לאיורוודה היכולת לאבחן ולהתאים את עוצמת הניקוי ושיטת הניקוי הנכונה עבור כל אדם.

עוצמות הניקוי:

עוצמת הניקוי משתנה מאדם לאדם לפי נתוני המטופל ומצבו הבריאותי.

זה יכול להסתכם בתזונה מאוד קפדנית או ניקוי מיצים עד לניקוי עמוק הכולל הגברת הוצאת הפסולת מהגוף באמצעות צמחי מרפא וחוקנים.

אנחנו ממליצים לשלב בתהליך הניקוי חוקני שמנים בשילוב עם חוקני מרתחי צמחים. לפי האיורוודה, בעקבות הניקוי עלולה להיות הגברה של יסוד האויר. החוקנים “מפייסים” את יסוד האויר (ואטה דושה). כמו כן, מאחר והמעיים נקיים יותר מהרגיל, יש סיכוי טוב יותר לחומרי מרפא להיספג בצורה יעילה יותר.

שיתוף המאמר

רשתות חברתיות

כתבות נוספות

הרשמי לניוזלטר שלנו!

וקבלו 10% הנחה לקנייה הראשונה
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה
0

הצטרפי לקהילה של תמרה

והתפנקי בקנייה הראשונה שלך עם 10% הנחה

*ללא כפל מבצעים

איזה כיף הנה הקוד קופון שלך!

למימוש יש להזין בעגלה

LOVE10

*ללא כפל מבצעים