הי אני תמרה, יזמית ומקימת תמרהינדי מאז 1999
עוסקת ברוקחות טבעית, עם ניסיון של מעל 20 שנה בפיתוח וייצור מוצרים באוריינטציה טיפולית, המכילים שילוב של צמחי מרפא מהאסכולה המערבית ומהאסכולה האיורוודית בשילוב צמחים ארץ ישראליים בוגרת מגמת איורוודה במכללת רידמן (2011), בעלת תעודת מטפלת בצמחי מרפא מערביים ובשיאצו (1993), מטפלת מוסמכת ומעסה ברפואה איורוודית. מעבירה סדנאות בתחום הרוקחות הטבעית ובתחום העיסוי האיורוודי. יועצת ורוקחת פורמולות אישיות לפי הזמנה.
המוטו שלנו בתמרהינדי הוא 100% חומר טבעי ו 100%- חומר פעיל במוצר, ללא חומרים שמוסיפים נפח, ריח וצבע.
זו בדיוק הסיבה שהמוצרים שאני מכינה מאוד פוטנטים ויעילים.

הצעות למטפלים:

רוקחות בהזמנה אישית
אני מזמינה אתכם להשתמש ביכולות ובנסיון שלי ליצור פורמולות לשימוש חיצוני לכל סוגי בעיות העור, שריר, מפרקים, כאבים וכד’.

חנות
היכנסו לחנות אולי כבר יש משהו שאתם צריכים בשביל המטופלים שלכם

יעוץ
מוזמנים להתקשר להתייעץ ולהחליט ביחד מה נכון ובאיזה פאזה נכון להשתמש לכל בעייה ותופעה.

שימוש פנימי
לגבי פורמולות לשימוש פנימי אשמח לייצר עבורכם תערובות של טינקטורות לפי הזמנה ולפי מה שיש במלאי באותו הזמן.

צמחי מרפא, תסמינים ומוצרים
היכנסו והתרשמו ממגוון צמחי המרפא המרכיבים את המוצרים שלנו וממגוון התסמינים שניתן להקל ולרפא באמצעותם

מעוניין להיות שגריר או מפיץ של המוצרים? יש לי הצעה אטרקטיבית במיוחד בשבילך – צור איתי קשר וקבל ממני ערכת דוגמיות להכרות והתנסות הכוללת קטלוג מוצרי מרפא מפורט לשימוש עתידי.

מטפלים ממליצים:

אביטל סבג מחברת הספר רב המכר ״חמש עונות במטבח- בישול טבעוני ברוח הזן״, אמא גאה לחמישה בנים, מטפלת מרצה ומלמדת : רפואה סינית עתיקה , תזונה ,מנחה סדנאות וצומות מיצים.
“את תמרה הכרתי לפני כ 20 שנה, בראש פינה, חברה טובה שלי שוש קביעט היתה נוהגת להשתמש בסווידיש ביטר של תמרה והיא הכירה לי את המוצר, כמטפלת ברפואה סינית ונטורופתית , האני מאמין הראשון שלי זה להתנסות במוצרים בעצמי, לפני שאני ממליצה ללקוחות והמטופלים. כלל זה גם עובד אצלי במטבח ובכל עשיה בחיים. בתחילה המלצתי על המוצר לכל מי שמרגיש שצריך לתת לגוף זריקת עידוד , כאשר יש מחושי בטן , דיזינטריה, קילקול קיבה, התקררויות . בעשור האחרון כחלק מתיק העזרה הראשונה שלי כשאני מלווה הסעדה של קבוצות גדולות, ניקוי מיצים ובכלל כשמסתובבת בעולם, אני תמיד יורדת עם תיק המוצרים של תמרה, שמציל ותמיד נמצא בשימוש, היות והמוצרים רחבי טווח להרבה מאוד מיחושים ותחלואים. עם השנים חקרתי אודות המוצר וחיפשתי מוצרים דומים בשוק , אך עד כה , המוצר של תמרה ניחן בכוחות ריפוי קסומים ביותר וללא ספק מוצר שראוי אצל כל אחד בארון הבריאות בבית ובתיק.

יגאל קוטין ND נטורופת, מטפל ברפואה סינית ברפואה הודית- איורוודה,הרבלסיט קליני.
“תמרה (תמרהינדי) היא המקצוענית ביותר והמסורה ביותר לתחום הרוקחות הטבעית. אני עובד עם מוצריה למעלה מ 10 שנים ומכיר את הידע המעמיק שלה, מעריך את הלמידה המתמידה שלה והגדילה . תמרה משקיעה את כל כולה ביצירה של מוצרים באיכות הטובה ביותר – והם עובדים ויעידו על כך עשרות ומאות המטופלים אשר אני שולח אל ואל ידיה המסורות. כל מי שיקבל את מוצריה – הרוויח!”

תפריט

ברוכים הבאים לתמרהינדי

רוצה להתעדכן במבצעים והטבות?

הצטרפו עכשיו לניוזלטר, מבטיחים לעדכן אתכם רק במה שחשוב !

Open chat
Powered by